Krátké dotazy a konzultace do 15 min. , domluva služeb – zdarma

PŘÍPRAVA NA ŠESTINEDĚLÍ A KOJENÍ

Cena: 1500Kč (návštěva u Vás doma v délce 90-150 minut)

Porodem vše teprve začíná. Přechod v maminu je největší změnou v životě každé ženy. Popovídáme si o tom, co vás v šestinedělí čeká. Jak o sebe můžete pečovat po psychické a fyzické stránce. Jak na šestinedělí můžete připravit vaši domácnost, partnera a okolí. Jak vytvořit dobré podmínky pro úspěšný start kojení. Co vás čeká v porodnici po porodu. Jak se z toho po porodu „nezbláznit“ a uchovat si zdraví optimismus. Pokusím se zodpovědět všechny vaše otázky, které vám už nyní běží hlavou. Doporučuji, aby byl u přípravy přítomný i partner. Kvantová terapie může být součástí této přípravy.

POPORODNÍ NÁVŠTĚVA

Cena: 800Kč (60 minut; každá další započatá hodina 300Kč)

Podvazování bříška, poporodní zranění, váš porodní příběh a případné trauma, péče o miminko, kojení, spánek miminka i váš, nošení miminka v šátku, později v nosítku, bezplenková komunikační metoda, látkové pleny, reflux u miminek, pláč – otázek po porodu je nespočet. Zodpovím Vám právě ty Vaše. Vyslechnu Vás a podpořím Vás ve vašich mateřských kompetencích a schopnostech.

LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ

Cena: 1000Kč (u Vás doma v délce 90-120 minut)

Jsem zastánkyní přirozeného kojení. Je to netechnický způsob kojení, který využívá schopnost samopřisátí s použitím vrozených reflexů. Miminko je samo aktivní a reguluje si tak lépe přísun mléka. Mohu vám doporučit ale i více kojících poloh a vy si zvolíte právě tu, která bude vyhovovat vám a vašemu miminku. Věřím, že kojit může 95% ženy, někdy stačí jen malé uklidnění, podpora či ujištění. Pomohu vám také při obtížích s kojením (ragády, zánět prsu, kvasinka, bolest při kojení apod.) Mohu vám poradit i s ukončováním kojení.

NOSÍCÍ PORADENSTVÍ

Cena: 1000Kč (individuální nosící poradenství v délce 60-90 minut. u vás doma)

Naučím vás a případně i vašeho muže základní úvazy. Pomohu při výběru šátku nebo nosítka a jeho nastavením. řeknu vám Základní informace o nošení, spánku, kojení miminek v nosítku či šátku. Můžete si ode mě zapůjčit i šátek nebo nosítko (k ceně bude připočteno půjčovné za výhodnější cenu).

KVANTOVÁ TERAPIE

Cena: 800Kč – (60 minut; každá další započatá hodina 400Kč)

Co to je kvantová terapie a jak probíhá, najdete v mém článku. Ráda vám pomohu zpracovat vaše strachy, obavy, úzkosti – vše s čím nejste v souladu a rádi byste se toho zbavili. Pokud nechcete, aby vás tyto pocity zužovaly, chcete si umět přát a být šťastný, neznám vhodnější metodu. Maminky po porodu se mnou často řeší, že nezvládají pláč miminka, nevěří si, potřebují dodat sebedůvěru v kojení, cítí mnoho tlaku, není jim v mateřství dobře apod. Kvantová terapie vás dostane opět do rovnováhy a nastolí vám vnitřní klid.

MASÁŽ CELÉHO TĚLA – PRAVKA ROMB MAKOŠ

Cena: 1000Kč (cca 1,5h.)

Jedná se o skvělý nástroj k péči o ženské tělo – je to tradiční jemná, ale intenzivní slovansko-ruskou masáž celého těla. Doporučuji ženám na konci šestinedělí, jako závěrečný rituál a uzavření období šestinedělí (místo rituálu uzavírání kostí). Ženy se po ní cítí odpočinuté a vnímají v těle nastolování rovnováhy. Masáž umí rozproudit v těle všechny tři hlavní tekutiny – krev, lymfu a žluč. Prochází se při ní všechna tři důležitá sakrální centra (kde jsou usazeny emoce a stres). Přispívá k lepšímu trávení a peristaltice. Laskavé dotyky na konci šestinedělí jsou sami o sobě velmi léčivé.

ONLINE KONZULTACE

Rozsáhlejší konzultace přes email / messenger / whatsapp 500

Poradenství přes messenger/skype (1 až 1,5 h.) – 1000 Kč

Konzultace je vhodná pro řešení dotazů či obtíží, které nevyžadují mou osobní přítomnost. Hodí se v případě, že nejste z Hradce Králové a okolí. Obzvláště vhodná pro maminky refluxových miminek z celé České republiky.

BALÍČEK 2+1

1 x předporodní příprava + 2 poporodní návštěvy

Cena: 3000Kč (Zahrnuje jedno setkání před porodem a dvě poporodní návštěvy v obvyklé délce 1-2hodiny)

Balíček ujištění a klidu vás připraví na to, co bude bezprostředně po porodu následovat, jak nastartovat dobrý začátek laktace a vašeho láskyplného vztahu. Při poporodní návštěvě se mě můžete zeptat na cokoli, co Vás bude zajímat, trápit či co zrovna budete potřebovat vědět. Vyslechnu Vás, podpořím, ujistím a uklidním. Budete mít jistotu, že v tom nejste sama. Sžívání s miminkem ve vás může vyvolat zmatek, pocit smutku, strachu – to vše k přechodu v maminu může patřit. Poporodní dula vám ušetří čas surfování na internetu či čtení knih nebo navštěvování různých kurzů. Ucelené informace vám předá přímo u vás doma.

VIP poporodní péče

6 návštěv (až 12 hodin péče) – 7000Kč

12 návštěv (až 24 hodin péče) – 13000 Kč

Jedinečný balíček luxusní péče po porodu navržený na míru klientce.

Poskytované služby zahrnují laktační poradenství a služby poporodní duly. Základní nosící poradenství. Masáž rebozo. Zapůjčení šátků na bříško i miminko. Kvantová terapie – aneb práce s myslí, zaměřená na psychiku ženy po porodu.

Samozřejmostí je krátká on-line či telefonická podpora po celou dobu spolupráce. 

Na mnoho návštěv chodím s malým dárečkem pro Vás.

PŮJČOVNÉ

ŠÁTEK NA NOŠENÍ DĚTÍ LOKTU SHE, LITTLE FROG, NOSÍTKO MANDUCA

Cena: 400Kč /měsíc (vratná záloha nosítko 1000Kč, šátek 2000Kč)

RUČNÍ ODSAVAČKA MEDELA

Cena: 50Kč týden (vratná záloha 300Kč)

ELEKTRICKÁ ODSAVAČKA

1000Kč / měsíc (vratná záloha 500Kč)

Dopravné po Hradci Králové zdarma

Mimo Hradec Králové 10 Kč / km

(cena za ujetý kilometr mimo Hradec Králové do Vašeho bydliště a zpět)

Se svými klientkami zůstávám po návštěvě standardně v kontaktu přes telefon – posílám materiály ke konzultaci a zpětné postřehy k návštěvě. Následná konverzace je zdarma, stejně tak reakce na jakékoliv otázky v budoucnu, pokud odpověď (a následná konverzace) nezabere více než cca 10 minut času. Pokud se jedná o dotazy, které vyžadují podrobnější odpovědi a delší komunikaci, tak nabízím opět osobní konzultaci, případně je tato konverzace zpoplatněna – na toto vždy s předstihem upozorním.

Při zrušení kterékoliv konzultace méně než 3 hodiny před smluveným začátkem účtuji plnou cenu konzultace. 

Ceník je platný od 3. 1. 2023

IČO: 11870788

Příspěvky zdravotních pojišťoven na služby duly a laktační poradkyně

Zdravotní pojišťovny přispívají těhotným a maminkám na některé služby dul a laktačních poradkyň.

Nabízím zde přehled, kde si můžete najít do jaké výše lze čerpat příspěvek na laktační poradenství nebo zapůjčení laktačních pomůcek po porodu a dostat tak příspěvek na mou návštěvu.

Bližší informace najdete přímo na stránkách vaší pojišťovny.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV – 211)

finanční příspěvek do celkové výše 3 000 Kč

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP – 111)

finanční příspěvek do celkové výše 3 000 Kč 

  • na služby laktačních poradkyň (Mamila a Laktační liga)
  • na pomůcky ke kojení 

Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP – 201)

finanční příspěvek do celkové výše 1 500 Kč

  • pomůcky ke kojení a krmení dětí

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP – 205)

finanční příspěvek do celkové výše 1 000 Kč

  • pomůcky na kojení a krmení dětí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ – 209)

finanční příspěvek do celkové výše 1 000 Kč

  • laktační poradenství a pomůcky

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP – 207)

příspěvek do celkové výše 1 500 kreditů

Print Friendly, PDF & Email