Hledáte porozumění, pochopení, oporu? Jsem tu pro Vás maminky. Já vás rozhodně nebudu soudit, odsuzovat ani kritizovat. Každá maminka ví nejlépe, jak se starat o své miminko. Všechny šestinedělky a novopečené maminky potřebují především klid, lásku a pocit bezpečí.

PŘÍPRAVA NA ŠESTINEDĚLÍ A KOJENÍ

Cena: 1000Kč (1,5-2hodiny)

Porodem vše teprve začíná. Přechod v maminu je největší změnou v životě každé ženy. Popovídáme si o tom, co vás v šestinedělí čeká. Jak o sebe můžete pečovat po psychické a fyzické stránce. Jak na šestinedělí můžete připravit vaši domácnost, partnera a okolí. Jak vytvořit dobré podmínky pro úspěšný start kojení. Co vás čeká v porodnici po porodu. Jak se z toho po porodu „nezbláznit“ a uchovat si zdraví optimismus. Pokusím se zodpovědět všechny vaše otázky, které vám už nyní běží hlavou.

POPORODNÍ NÁVŠTĚVA

Cena: 700Kč (60 minut; každá další započatá hodina 300Kč)

Podvazování bříška, poporodní zranění, váš porodní příběh a případnétrauma, péče o miminko, kojení, spánek miminka i váš, nošení miminka v šátku, později v nosítku, bezplenková komunikační metoda, látkové pleny, reflux u miminek, pláč – otázek po porodu je nespočet. Zodpovím Vám právě ty Vaše. Vyslechnu Vás a podpořím Vás ve vašich mateřských kompetencích a schopnostech.

LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ

Cena: 700Kč (60 minut; každá další započatá hodina 300Kč)

Jsem zastánkyní přirozeného kojení s použitím vrozených reflexů. Je to netechnický způsob kojení, který využívá schopnost samopřisátí. Miminko je samo aktivní a reguluje si samo přísun mléka. Věřím, že kojit může 95% ženy, někdy stačí jen malé uklidnění, podpora či ujištění. Pomohu vám také při obtížích s kojením (ragády, zánět prsu, kvasinka, bolest při kojení apod.) Mohu vám poradit i s ukončování kojení.

BALÍČEK 2+1

1 x předporodní příprava + 2 poporodní návštěvy

Cena: 2200Kč (Zahrnuje jedno setkání před porodem a dvě poporodní návštěvy v obvyklé délce 1-2hodiny)

Balíček jistoty a klidu vás připraví na to, co bude bezprostředně po porodu následovat, jak nastartovat dobrý začátek laktace a vašeho láskyplného vztahu. Při poporodní návštěvě se mě můžete zeptat na cokoli, co Vás bude zajímat, trápit či co zrovna budete potřebovat vědět. Vyslechnu Vás, podpořím, ujistím a uklidním. Budete mít jistotu, že v tom nejste sama. Sžívání s miminkem ve vás může vyvolat zmatek, pocit smutku, strachu – to vše k přechodu v maminu může patřit. Poporodní dula vám ušetří čas surfování na internetu či čtení knih nebo navštěvování různých kurzů. Ucelené informace vám předá přímo u vás doma.

ONLINE KONZULTACE

Cena: 350Kč – 30minut

Konzultace probíhá přes Skype či Watsupp. Je vhodná pro řešení dotazů či obtíží, které nevyžadují mou osobní přítomnost. Hodí se v případě, že nejste z Hradce Králové a okolí. Obzvláště vhodná pro maminky refluxových miminek z celé České republiky.

KVANTOVÁ TERAPIE

Cena: 800Kč – 60 minut

Co to je kvantová terapie najdete v mém článku. Ráda vám pomohu zpracovat vaše strachy, obavy, úzkosti – vše s čím nejste v souladu a rádi byste se toho zbavili. Pokud nechcete aby vás tyto pocity zužovali, chcete si umět přát a být šťastný, neznám vhodnější metodu. Maminky po porodu se mnou často řeší že nezvládají pláč miminka, nevěří si, potřebují dodat sebedůvěru v kojení apod. Kvantová terapie vám změní realitu.

MASÁŽ CELÉHO TĚLA – PRAVKA ROMB MAKOŠ

Cena: 1000Kč (asi 1,5h.)

Jedná se o skvělý nástroj k péči o ženské tělo – je to tradiční jemná, ale intenzivní slovansko-ruskou masáž celého těla. Doporučuji ženám na konci šestinedělí, jako závěrečný rituál a uzavření období šestinedělí (místo rituálu uzavírání kostí). Ženy se po ní cítí odpočinuté a vnímají v těle nastolování rovnováhy. Masáž umí rozproudit v těle všechny  tři hlavní tekutiny – krev, lymfu a žluč. Prochází se při ní všechna tři důležitá sakrální centra (kde jsou usazeny emoce a stres). Přispívá k lepšímu trávení a peristaltice. Laskavé dotyky na konci šestinedělí jsou sami o sobě velmi léčivé.

PŮJČOVNÉ

ŠÁTEK NA NOŠENÍ DĚTÍ LOKTU SHE, NOSÍTKO MANDUCA

Cena: 400 Kč /měsíc (vratná záloha nosítko 1500Kč, šátek 2500Kč)

PODVAZOVACÍ ŠÁTEK REBOZO

Cena: 200 Kč /měsíc (vratná záloha 500Kč)

RUČNÍ ODSAVAČKA MEDELA

Cena: 50 Kč týden (vratná záloha 300Kč)

Dopravné po Hradci Králové zdarma

Mimo Hradec Králové 7 Kč / km

(cena za ujetý kilometr mimo Hradec Králové do Vašeho bydliště a zpět)

IČO: 11870788

Příspěvky zdravotních pojišťoven na služby duly a laktační poradkyně

Zdravotní pojišťovny přispívají těhotným a maminkám na některé služby dul a laktačních poradkyň.

Nabízím zde přehled, kde si můžete najít do jaké výše lze čerpat příspěvek na laktační poradenství nebo zapůjčení laktačních pomůcek po porodu a dostat tak příspěvek na mou návštěvu.

Bližší informace najdete přímo na stránkách vaší pojišťovny.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV – 211)

finanční příspěvek do celkové výše 3 000 Kč

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP – 111)

finanční příspěvek do celkové výše 3 000 Kč 

  • na služby laktačních poradkyň (Mamila a Laktační liga)
  • na pomůcky ke kojení 

Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP – 201)

finanční příspěvek do celkové výše 1 500 Kč

  • pomůcky ke kojení a krmení dětí

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP – 205)

finanční příspěvek do celkové výše 1 000 Kč

  • pomůcky na kojení a krmení dětí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ – 209)

finanční příspěvek do celkové výše 1 000 Kč

  • laktační poradenství a pomůcky

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP – 207)

příspěvek do celkové výše 1 500 kreditů

Print Friendly, PDF & Email